Soutěžte s "bublinkami"

Ekonomická fakulta vyhlašuje soutěž o NEJVÝSTIŽNĚJŠÍ a NEJKREATIVNĚJŠÍ vyjádření významu "bublinek" ve vstupním vestibulu. Probuďte svou kreativitu a do 15. listopadu nám zašlete svůj nápad.

Ekonomická fakulta vyhlašuje soutěž pro studenty. Napište nám, co podle vás může znázorňovat dekorativní vodní stěna ve vestibulu děkanátu ve spojitosti s posláním Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity. Autora nejvýstižnějšího a nejkreativnějšího textu odmění vedení fakulty věcnou cenou (tabletem). Vítězný text bude zároveň zveřejněn v chystaném interaktivním kiosku ve vestibulu děkanátu.

Texty o maximální délce 1000 znaků (vč. mezer) zasílejte nejpozději do 15. listopadu 2018 na e-mail gmikesova@ef.jcu.cz.