Přihlaste se na říjnovou exkurzi na chorvatský ostrov Rab

Prodlužte si léto a přihlaste se na odbornou exkurzi na chorvatský ostrov Rab, kterou od 7. do 11. října 2015 pořádá Katedra obchodu a cestovního ruchu.

Odborná exkurze je určena nejen pro studenty cestovního ruchu, zúčastnit se mohou také zájemci z jiných oborů. Čeká vás například výlet lodí kolem ostrova, průvodcovaná prohlídka historického města Rab, prohlídka hotelových kapacit ostrova, ochutnávka místních produktů nebo geolokační hra. Některé z aktivit jsou připravovány společně se studenty cestovního ruchu.

Obohaťte své znalosti a užijte si začátek akademického roku.

Cena exkurze: 3.900 Kč (cena zahrnuje: dopravu autokarem, 3x ubytování v apartmánech s polopenzí; cena nezahrnuje: výlet lodí s obědem, ochutnávka produktů Natura Rab)

Přihlásit se můžete do 23. června. Bližší informace podá Ing. Petr Štumpf, Katedra obchodu a CR (budova EF, 1. patro, č. kanceláře 101), e-mail: pstumpf@ef.jcu.cz, tel. 737 221 955.