Využijte druhou šanci! 2. kolo přijímacího řízení na EF

Chcete být úspěšní? Formujte svou budoucnost právě teď! Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity vyhlašuje druhé kolo přijímacího řízení. Přihlášky do všech oborů bakalářského i navazujícího magisterského studia můžete podávat do 27. července 2018.

V rámci nabídky Ekonomické fakulty máte na výběr širokou škálu zajímavých oborů a na základě svého zájmu se můžete dále specializovat. Obor svého studia si můžete vybrat v sekci Chci studovat, kde můžete hned vyplnit i elektronickou přihlášku. Pravidla pro 2. kolo přijímacího řízení a podmínky pro přijetí ke studiu naleznete ZDE.

Ucelenost a bohatost zázemí Ekonomické fakulty přináší studentům luxusní podmínky vzdělávání. V jednom areálu se nachází nejen všechny přednáškové místnosti a učebny, ale najdete zde také menzu s velkým výběrem jídel, vysokoškolské koleje, kavárny, restaurace, hřiště, posilovny, tělocvičny a pozemek pro pořádání open-air akcí.

Objevte pravý studentský život na Jihočeské univerzitě…