Letní semestr začíná

Milé studentky, milí studenti, vážené kolegyně, vážení kolegové, věřím, že jste úspěšně zakončili zimní semestr, zvládli zkouškové období a načerpali i potřebné síly do Vašich dalších aktivit na Ekonomické fakultě.

V letním semestru se můžete těšit na nové předměty, které EF nabízí, i na tradiční akce jako je například stínování manažerů, setkání s potenciálními zaměstnavateli při akci European Job Days nebo stáže ve významných podnicích, se kterými naše fakulta spolupracuje. V letošním roce je to právě deset let od založení Ekonomické fakulty. Věřím, že i v následujících letech, kdy české vysoké školství bude procházet významnými změnami, budeme i nadále rozvíjet naši fakultu Společně a EFektivně.

Přeji Vám úspěšný letní semestr 2017

doc. Ing. Ladislav Rolínek, Ph.D.

děkan Ekonomické fakulty