Ekonomická fakulta JU se účastnila Veletrhu dotačních a inovačních příležitostí v českobudějovickém Clarionu

Ekonomická fakulta JU se účastnila Veletrhu dotačních a inovačních příležitostí v českobudějovickém Clarionu. Zájemcům nabídla spolupráci v oblastech: vědy a výzkumu, poradenství, školení na míru, software a zpracování dat. Dále prezentovala řešené zahraniční projekty. Interreg česko-rakouský projekt (SIP – SME)  Služby pro inovační procesy v malých a středních firmách, v rámci kterého je vytvořen nástroj pro testování inovačního potenciálu malých a středních podniků. Dalším prezentovaným projektem byl H2020 POWER4BIO zabývající se výzkumem regionálních aspektů bioekonomiky a podporou bioekonomického podnikání v Jihočeském kraji.