Celý svět zachvátila pozitivní vlna studentů EF

Originální projekt Positive wave organizovaný více jak sedmi desítkami studentů Ekonomické fakulty obletěl celý svět. Hlavním cílem je podpořit pozitivní nastavení mysli, propojovat lidi z celého světa, ale také šířit kladné povědomí o naší univerzitě, a to prostřednictvím pozitivních triček, které představují 7 pozitivních hodnot pro 7 miliard lidí ze 7 kontinentů.

Tento nápad vznikl v rámci předmětu logistika pod vedením Radka Touška. Projekt studenty nejen pozitivně motivoval, ale také podpořil rozvoj jejich dovedností, jako je získávání peněžních prostředků nápaditým způsobem, výroba a distribuce triček, dále také komunikace a sociální interakce s různými lidmi ze všech koutů světa.

Dopad pozitivní vlny byl více než úspěšný a pokračuje i nadále. Lidé po celém světě sdílí své fotky v pozitivních tričkách i s tímto pozitivním příběhem. Na to, jak se studentům podařilo dostat trička do celého světa, se můžete těšit v dubnovém vydání časopisu EFektiv.

Svezte se s námi na pozitivní vlně i Vy!