Srdcaři se tentokrát nesli v duchu kytarových tónů

6. října 2015 proběhlo již páté večerní setkání z cyklu Srdcaři aneb podnikáme jinak, které Ekonomická fakulta pořádá každý měsíc v kavárně Café Datel. Hostem byl tentokrát Antonín Salva, který ve své firmě Salvationmods vyrábí zesilovače a kytarové pedály pro takové hudební hvězdy jako jsou Smashing Pumpkins, Metallica nebo Guns n‘ Roses.

Do svých „malých krabiček“, které utváří zcela unikátní zvuk pro světové i české kapely, umí Antonín Salva uzamknout dokonce i takové zvuky, které nejsou již řadu let pro kytaristy vůbec dostupné. O dotazy na příběh o podnikání Antonína Salvy nebyla nouze, účastníky překvapily také netypické kytarové pedály vyráběné ze starých skateboardů a fanoušky kytary jistě potěšily hudební ukázky předvedené na konci setkání.

Další zajímavé informace o podnikání Antonína Salvy naleznete na jeho internetových strákách zde.

Na další díl z cyklu se můžete těšit již druhý týden v listopadu, pro více informací sledujte Facebook Ekonomické fakulty.