Obor ÚFŘP získal mezinárodní certifikaci ACCA

Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity získala uznávanou mezinárodní certifikaci Asociace certifikovaných účetních ACCA. Pro absolventy oboru Účetnictví a finanční řízení podniku se tak rozšiřuje možnost přímého uplatnění i v nadnárodních společnostech, které toto osvědčení často požadují.

Zobrazit detail

Máte zájem vyjet do zahraniční na Erasmus+? Přihlaste se do výběrového řízení!

Oddělení pro zahraniční vztahy EF vyhlašuje výběrové řízení na studijní pobyty, praktické a absolventské stáže pro studenty v rámci programu Erasmus+ v ak.roce 2017/2018.

Zobrazit detail

Česko-rakouská spolupráce pomůže podnikům z obou stran hranice

V hornorakouském Steyeru se ve středu 15. února 2017 za účasti zástupců Ekonomické fakulty uskutečnilo první setkání všech projektových partnerů přeshraničního projektu s názvem Služby inovačnímu procesu v malých a středních podnicích (SIP – SME). V průběhu dvoudenního meetingu byly detailně diskutovány jednotlivé části projektu, harmonogram a kompetence jednotlivých projektových partnerů.

Letní semestr začíná

Milé studentky, milí studenti, vážené kolegyně, vážení kolegové, věřím, že jste úspěšně zakončili zimní semestr, zvládli zkouškové období a načerpali i potřebné síly do Vašich dalších aktivit na Ekonomické fakultě.

Nový předmět ve výuce EF - Pluralismus v ekonomii

Zajímají Vás témata, která se na většině ekonomických škol nevyučují? Jak se ekonomie vypořádává se znečišťováním životního prostředí? Jak se můžeme dívat na ohodnocení práce? Jaký je vztah ekonomie k ostatním společenským vědám a jak dělat ekonomii bez matematiky? Anebo jak ji dělat s matematikou a vyhnout se omezením tradičních modelů?

Předmět Ochrana duševního vlastnictví opět ve výuce na JU

Studenti Jihočeské univerzity mají možnost přihlásit se v nadcházejícím letním semestru již podruhé na předmět Ochrana duševního vlastnictví. Tento předmět rozšíří v letním semestru nabídku ZF, přičemž je nabízen jako volitelný a průřezový pro všechny fakulty Jihočeské univerzity

Zobrazit detail

Přečtěte si zimní EFektiv!

Dozvíte se, jaké je to být ambasadorkou Google, kdo je duchem a tváří MOTOR JIKOV Group, nepřehlédněte ani reportáž o návštěvě ministryně školství Kateřiny Valachové na EF.

Zobrazit detail

Ohodnoťte výuku za zimní semestr

Dovolujeme si Vás, studentky a studenty EF, požádat o vyplnění studentského hodnocení výuky. Pomůžete nám tím zkvalitnit výukový proces na Ekonomické fakultě a zároveň získáte zvýhodnění při zápisu do letního semestru.

Invest Day 2016 má vítěze

Na půdě Ekonomické fakulty proběhla 9. 12. 2016 celouniverzitní soutěž Invest Day 2016. Naše fakulta se může těšit z vítězství Bc. Robina Vodáka, studenta navazujícího magisterského oboru Obchodní podnikání, s projektem specifické distribuce výživových doplňků pro sportovce.

Pracovní workshop cestovního ruchu TourWork 2016

Katedra obchodu a cestovního ruchu si Vás dovoluje pozvat na workshop cestovního ruchu s názvem TourWork, který se uskuteční na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích ve středu 14. prosince 2016 a který bude v letošním roce zaměřen na téma Spokojenost návštěvníků jižních Čech a hodnocení ekonomických přínosů akcí v destinaci.