7 DŮVODŮ proč studovat na EF

Úspěšný život začíná s Ekonomickou fakultou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Studujte u nás.

Společně a EFektivně!

Buďte úspěšní

BUĎTE ÚSPĚŠNÍ!

Rozvoj studentů Ekonomické fakulty je postaven na týmové práci, kreativním myšlení a řešení zajímavých projektů z praxe. Během studia se seznámíte s novými lidmi, z nichž vzniknou přátelství na celý život.

Užívejte si vzdělání All Inclusive

UŽÍVEJTE SI VZDĚLÁNÍ ALL INCLUSIVE!

Ucelenost a bohatost zázemí Ekonomické fakulty přináší studentům luxusní podmínky vzdělávání. V jednom areálu se nachází nejen všechny přednáškové místnosti a učebny, ale najdete zde také menzu s velkým výběrem jídel, vysokoškolské koleje, akademickou knihovnu, studentský klub, kavárny, restaurace, hřiště, posilovny, tělocvičny a pozemek pro pořádání open-air akcí.

Nastartujte svou kariéruNASTARTUJTE SVOU KARIÉRU!

Ekonomická fakulta spolupracuje s mnoha významnými českými podniky a nadnárodními korporacemi, které zapojují studenty do zajímavých projektů, poskytují pracovní stáže a nabízejí kontakty využitelné ve Vaší budoucí kariéře. Ve výuce se prolíná teorie se zkušenostmi špičkových expertů z praxe.

Formujte svou budoucnostFORMUJTE SVOU BUDOUCNOST!

V rámci nabídky Ekonomické fakulty máte na výběr širokou škálu zajímavých oborů a na základě svého zájmu se můžete dále specializovat. Nejste však limitováni pouze oborem svého studia, ale můžete využít i doplňující nabídky předmětů z ostatních fakult Jihočeské univerzity.

Zažijte srdce Jižních Čech jinakZAŽIJTE SRDCE JIŽNÍCH ČECH JINAK!

Poznejte univerzitní město České Budějovice očima studenta Ekonomické fakulty, která je součástí „velké rodiny fakult“ jediné univerzity v Jihočeském kraji. Objevte pravý studentský život na jihu Čech…

Buďte fairBUĎTE FAIR!

Ekonomická fakulta je první vysokou školou ve střední a východní Evropě, která získala status Fairtradová fakulta. Šíříme myšlenku férového obchodu a společenské odpovědnosti nejen v rámci výuky odborných předmětů, ale také na poli široké veřejnosti. Nemyslíme pouze na byznys, ale i na společnost a životní prostředí.

Nežijte v bubliněNEŽIJTE V BUBLINĚ!

Ekonomická fakulta je uznávaným partnerem univerzit v rámci celé Evropy, USA a Austrálie. To umožňuje studentům cestovat, získávat nové zkušenosti, kontakty a zážitky. Ale i v kampusu se můžete potkávat s kolegy z různých částí světa. Stačí si jen vybrat ze široké nabídky předmětů vyučovaných v angličtině nebo se účastnit mezinárodních letních škol pořádaných v Českých Budějovicích.

Chci studovat